Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

O ekologii i ochronie przyrody w SP Tereszewo

2015-12-14 16:34:29 (ost. akt: 2015-12-14 16:37:54)
W szkole pojawili się goście

W szkole pojawili się goście

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

"Poprzez ekologię i przedsiębiorczość do biznesu" — to projekt edukacyjny realizowany w Szkole Podstawowej w Tereszewie od września bieżącego roku.

Przez działania proekologiczne chcemy uwrażliwiać dzieci i młodzież na tak ważny temat, jakim jest ekologia i ochrona przyrody. Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę na to, że zbierając surowce wtórne np.makulaturę, folię, puszki czy złom możemy również zarobić. Celem naszego projektu będzie kupno rowerów, które mamy nadzieje, kupimy w czerwcu.

9 grudnia w ramach tego projektu odbyło się spotkanie, na którym uczniowie podczas wykładu i warsztatów mogli pogłębić swoją wiedzę nt. ekologii w teorii i praktyce. Gośćmi byli pan dr Krzysztof Szulborski- wykładowca Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, pracownicy Ikea Industry w Lubawie panowie: Tomasz Awsiukiewicz i Jarosław Wiśniewski oraz wójt Gminy Kurzętnik pan Wojciech Dereszewski. Szczególnym gościem, powitanym przez panią dyrektor Wiolettę Kozłowską, był pan Jan Falkowski, prezes firmy Janpol, który zaszczepił w nas ideę ochrony środowiska, wspiera nas duchowo, materialnie, jest „dobrym duchem” naszych działań.

Natalia Grzesiak SP Tereszewo
W szkole pojawili się goście

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages