Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w dyskusji o OZE

2015-07-01 09:33:20 (ost. akt: 2015-07-01 09:36:54)
Uczniowie i nauczyciele podczas kongresu

Uczniowie i nauczyciele podczas kongresu

Autor zdjęcia: Nadesłane

W czwartek, 25 czerwca w firmie Irwega w Małych Bałówkach zorganizowano II Kongres Energetyczny w gminie Kurzętnik. Uczestniczyli w nim nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku.

Konferencja miała miejsce w Małych Bałówkach, w siedzibie firmy Irwega. Podczas spotkania omówiono tematykę regulacji prawnych, a także zmiany prawne po 1 stycznia 2016 roku. Zaprezentowano Platformę Edukacyjną OZE - mobilne urządzenie, które zaprojektował Pan Jan Falkowski, lokalny przedsiębiorca.

Podczas paneli dyskusyjnych głos zabrali przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, dyrektorzy szkół, lokalni przedsiębiorcy oraz nauczyciele i uczniowie. Konferencja została ukierunkowana na uczniów, by móc przybliżyć młodemu pokoleniu tematykę energetyki odnawialnej.

W Kongresie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, którym towarzyszyli opiekunowie: Anna Bartkowska, Patrycja Brodzińska i Marek Szramowski. Pan Szramowski wraz z uczennicą klasy 2 TE - Kornelią Dreszler uczestniczyli w panelu dyskusyjnym na temat OZE- odnawialnych źródeł energii.

ZSZ Kurzętnik
 
Uczniowie i nauczyciele podczas kongresu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages