Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Biesiadowała przedszkolna brać

2015-06-23 11:39:11 (ost. akt: 2015-06-23 11:43:45)
Było kolorowo i tanecznie

Było kolorowo i tanecznie

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

Na dziedzińcu przedszkola w Kurzętniku odbyła się „Wielka Biesiada u Jagiełły”, na którą przybyły całe rody bractw przedszkolnych oraz zaproszeni goście.

Dziedziniec przedszkolny wypełniony został rycerzami i damami z Bractwa Zamku Kurzętnik oraz licznymi stoiskami i kramami. Najbardziej oblegani byli: przedstawiciel Koła Łowieckiego „Szarak” - Tomasz Gurzyński, a także stoiska z wypiekami uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku oraz jabłka i zdrowe szaszłyki wykonane przez dzieci z bractw przedszkolnych.

Podczas biesiady ogłoszono, że do grona Przyjaciół Przedszkola weszły kolejne osoby: Katarzyna i Marcin Rutkowscy, Ewa i Marcin Mączkowscy oraz Beata Leczycka. Wręczono również podziękowania rodzicom, którzy wyróżnili się działalnością na rzecz przedszkola.

Główną atrakcją biesiady były występy przedszkolaków, podczas których dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne i taneczne. Od kilku lat tradycją biesiady jest występ zespołu ,,Bractwo Kurnyk”, który prezentuje tańce średniowieczne.

Umiejętności dzieci zostały również zaprezentowane kilka dni później w amfiteatrze w Kurzętniku. Występy obejrzała licznie zgromadzona widownia, która gromkimi oklaskami nagradzała małych tancerzy. opr. kajoo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages