Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Artystyczne dedykacje wnuków dla babć i dziadków

2015-01-21 17:51:04 (ost. akt: 2015-01-21 18:00:55)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Z zaproszenia na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka skorzystało ponad dwustu gości, którzy przybyli do szkoły w Marzęcicach. Głównymi aktorami świątecznego spektaklu były wnuczęta uczące się w marzęcickim zespole szkół.

Miejsca przy zastawionych stołach na hali sportowej były szczelnie zajęte. Gości przywitała Hanna Makowska, dyrektorka zespołu szkół i zaraz po jej wystąpieniu, na zaimprowizowanej estradzie zaczęli rządzić uczniowie.

Były tańce, recytacje i popisy wokalne poszczególnych klas. Prezentacje swoich wnuków z zaciekawieniem obserwowali babcie i dziadkowie.

Miłym akcentem było wręczenie przedstawicielom publiczności — babciom i dziadkom drobnych upominków. Końcowym akcentem imprezy były wspólne tańce.

Uroczystość pod kątem artystycznym przygotowały wychowawczynie przedszkola i klas 1-3 wraz z Anną Lewicką. Ponadto, sporo pracy w organizację imprezy włożyli rodzice, Koło Gospodyń Wiejskich z Marzęcic oraz pracownicy szkoły. W przedsięwzięcie włączyło się również kurzętnickie centrum kultury.
ulPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages