Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Gromkie brawa dla grupy teatralnej Fantazja

2014-12-16 10:09:18 (ost. akt: 2014-12-16 10:28:41)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Zawodowych

Zespół teatralny Fantazja z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku pojechał na gościnne występy do Nowego Miasta Lubawskiego.

Grupa teatralno- kabaretowa „Fantazja” działająca w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku zaprezentowała swoje umiejętności w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Grupę teatralną tworzą: Karolina Ochlak, Anna Chmielewska, Patrycja Jankowska, Beata Kulkowska, Justyna Kwiatkowska, Zuzanna Łukwińska i Paweł Malinowski.

Corocznie grupa teatralna wystawia dla dzieci bajkowe spektakle. Są to zazwyczaj klasyczne bajki prezentowane w nowych oryginalnych aranżacjach. W tym roku uczniowie pod kierunkiem Anny Szramowskiej przygotowali scenariusz i choreografię występu o charakterze humorystycznym, ale także dydaktycznym.

Mali widzowie z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej obejrzeli dwie wyjątkowe bajki : „ Królewnę Śmieszkę” i „ Kopciuszka”. Dzieci empatycznie reagowały na prezentowane sceny, w trakcie występu nagradzały aktorów gromkimi brawami. Za muzyczną oprawę odpowiadała Beata Kulkowska, która swoim śpiewem uświetniła przedstawienie. Na zakończenie aktorzy zaprosili do tańca wszystkich widzów.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ZSZ

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages