Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Młodzieżowa akcja na rzecz psów i kotów

2014-12-14 10:00:00 (ost. akt: 2014-12-11 16:56:46)
Młodzież z Marzęcic w brodnickim schronisku

Młodzież z Marzęcic w brodnickim schronisku

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

Z okazji Dnia Życzliwości, dzięki Dyrekcji i Grupie Wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach udało się zorganizować zbiórkę darów na rzecz psów i kotów z schroniska w Brodnicy.

Od 25 listopada do 5 grudnia uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum zbierali wszystko to co psiakom i kociakom przyda się w tym trudnym okresie, jakim jest zima.

Wolontariuszom w szkole i nam udało się zebrać ponad 40 kg karmy dla zwierzaków, około 20 ciepłych koców i nakryć mogących posłużyć jako legowisko czy ocieplenie bud i kilka misek.

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół im. Przyjaciół Ziemi wykazały się ogromnym sercem i życzliwością na rzecz zwierzaków. Bardzo się cieszymy tak dużym zaangażowaniem i chcemy bardzo podziękować wszystkim uczniom za pomoc przy zbiórce. Dziękujemy również bardzo mocno Basi i Tomkowi za pomoc i darowiznę.

Razem z delegacją wolontariuszy Serafinem Reszką, Natalią Ziołkowska i Michaliną Cherkowska przekazaliśmy dary dla zwierząt do Schroniska "Reksio" w Brodnicy.

Przy okazji pobytu na terenie schroniska odwiedziliśmy zwierzaki i zachęcamy wszystkich tych, którzy szukają czworonożnego przyjaciela, do odwiedzin i adopcji. Tak wiele czworonogów czeka na kochający dom! Mały gest może zmienić wiele :)

Dominika i Mateusz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages