środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Dziesięć kabaretowych występów w dwa dni

2014-11-29 12:00:00 (ost. akt: 2014-11-28 18:27:22)
Kabaret OtakO zwyciężył w tegorocznym przeglądzie

Kabaret OtakO zwyciężył w tegorocznym przeglądzie

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

W Kurzętniku odbył się VII Przegląd Kabaretów "HiHiHaHa", którego organizatorem była Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami: Kacze Bagno- Miejsce Inicjatyw Pozytywnych oraz Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku.

Salę Gminnego Centrum Kultury, jak co roku przy tym wydarzeniu, wypełniły tłumy. Do udziału w przeglądzie zgłosiło się piętnaście kabaretów z różnych zakątków kraju, z czego wyłoniono dziewięć. Pierwszego dnia na scenie zaprezentowało się pięć formacji, drugiego natomiast cztery, był też deser w postaci dziesiątego występu — gwiazdy wieczoru „Czwartej Fali” z Kielc. Wieczór i noc weekendu formacje spędziły na Kaczym Bagnie, gdzie wzięły udział w warsztatach i mogły podzielić się swoimi doświadczeniami.

Występy obserwowało trzyosobowe jury, które miało ciężkie zadanie, ponieważ poziom wszystkich grup był niezwykle wysoki i wyrównany. Po długich naradach Maria Danelczyk, Robert Szaj i Anna Węgrzynowska wyłonili zwycięzców. Pierwsze miejsce przyznano kabaretowi „OtakO”, drugie otrzymał „Szymon Mówi Kabarety”, a trzecie kabaret „Fantastykszyn”. Ten ostatni otrzymał również nagrodę publiczności. Wyróżnienie otrzymała formacja „Pod Napięciem”. Cały przegląd poprowadzili Karolina Pańczyk i Grzegorz Bucholc – zwycięzcy jednego z poprzednich spotkań. kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages