środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Wieści z przedszkola w Kurzętniku

2014-11-08 12:56:38 (ost. akt: 2014-11-08 13:04:07)
Bractwo Krasnali z kurzętnickiego przedszkola

Bractwo Krasnali z kurzętnickiego przedszkola

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

W przedszkolu w Kurzętniku odbyło się pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Placówka zdobyła też certyfiukat Zielona Flaga.

*„Pasowanie na przedszkolaka i starszaka” — to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków z Kurzętnika. Dzieci podeszły do tego z entuzjazmem, przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek i wierszy, cierpliwie znosiły próby części artystycznej. Był to dla dzieci ogromny, ale miły wysiłek, z jednej strony trwał ciągle okres adaptacyjny związany z przyjściem do przedszkola, a z drugiej strony musiały się skupić na nauce, na próbach. Uporały się z tym ciężarem doskonale, czego efekt podziwiać mogli rodzice i zaproszeni goście.

* Podczas dorocznego Zjazdu Szkół dla Ekorozwoju, który odbył się w Krakowie, Elżbieta Adamska odebrała dla przedszkola w Kurzętniku prestiżowy certyfikat ekologiczny Międzynarodową Zieloną Flagę, potwierdzającą najwyższą jakość działań placówki na rzecz zrównoważonego rozwoju. 
To prestiżowe osiągnięcie nie byłoby możliwe bez ogromnego wsparcia ze strony rodziców, pracowników oraz dzięki wspaniałym sponsorom: Olsztyńskiemu Centrum Edukacji Ekologicznej na czele z Panią Alicją Szarzyńską oraz Szkółce Drzew i Krzewów Ozdobnych Andrzeja Andrzejewskiego.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i liczymy na współpracę w przyszłości.Przedszkole w Kurzętniku


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages