Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Wieści ze szkoły w Tereszewie

2014-10-05 11:08:51 (ost. akt: 2014-10-05 11:20:39)
Szymon i Dawid - najsympatyczniejsi chłopcy

Szymon i Dawid - najsympatyczniejsi chłopcy

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Kolejne informacje otrzymaliśmy ze szkoły w Tereszewie. Uczniowie zbierali śmieci, zorganizowano dzień robienia kanapek i wybrano najsympatyczniejszych uczniów szkoły. * Koło Ekologiczne działające pod kierunkiem Barbary Rogowskiej oraz Barbary Makowskiej, z pomocą Marioli Kopisteckiej i Genowefy Cichewicz, przyłączyło się do akcji Sprzątanie Świata. Akcję wspierały także panie: Lucyna Piecha, Natalia Grzesiak oraz Joanna Ruczyńska oraz sołtysi wsi Tereszewo, Wielkie Bałówki, Kąciki i Szafarnia. Po akcji można było stwierdzić, że śmieci jest coraz mniej! I powoli nie ma co zbierać, oby tak dalej!

* Klub Wiewiórka działający pod okiem Genowefy Cichewicz zorganizował Dzień Kanapek, propagując zdrowe odżywianie się oraz noszenie śniadania do szkoły. Pracę uczniów wsparły mamusie: Karina Drzymalska, Elżbieta Kamińska, Anna Templin, Teresa Kroplewska oraz Maria Otremska, dzięki czemu cała szkoła cieszyła się zdrowym posiłkiem.
* W tym roku tytuł Najsympatyczniejszego Chłopaka przypadł Szymonowi Kozłowskiemu (klasy I-III), natomiast wśród starszych uczniów (klasy IV-VI) wygrał Dawid Musiakowski. Chłopcy otrzymali upominki ufundowane przez organizatora — Samorząd Uczniowski, działający pod kierunkiem Iwony Wyszyńskiej.SP Tereszewo, gaja Więcej  informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages