środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Wycieczka do centrum rozwoju technologii

2014-05-15 12:47:58 (ost. akt: 2014-05-15 10:53:36)
Wyjazd był pełen atrakcji

Wyjazd był pełen atrakcji

Autor zdjęcia: Arch. UG Kurzętnik

Młodzież biorąca udział w III Powiatowym Turnieju „Jestem Mistrzem”, który odbył się w marcu w Zespole Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście oraz radni Młodzieżowej Rady Gminy Kurzętnik zwiedzili Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny.

W programie przewidziano m.in. spotkanie z dwoma przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w Parku, zwiedzanie Inkubatora Przedsiębiorczości, zwiedzanie laboratoriów OPN-T oraz udział w grze planszowej - uczestnicy rozwijali hipotetyczną firmę. W tej konkurencji wygrała drużyna z Zespołu Szkół im. C.K. Norwida.

Uczniowie z przyjemnością wysłuchali prelekcji na temat funkcjonowania Parku, którego głównym celem jest tworzenie właściwej infrastruktury dla zapewnienia przedsiębiorstwom warunków do generowania innowacji. Uczniowie dowiedzieli się, jakie możliwości daje przedsiębiorcom funkcjonowanie w ramach parku technologicznego.

W wyjeździe wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół w Mrocznie, Zespołu Szkół w Nowym Grodzicznie, Zespołu Szkół w Marzęcicach, Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku, Gimnazjum w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie, Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście, gimnazjum w Bielicach, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku i Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim. Wycieczkę ufundował Wójt Gminy Kurzętnik.

UG Kurzętnik/kajoo
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages