Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Sukcesy uczniów z Kurzętnika

2014-04-23 20:50:17 (ost. akt: 2014-04-23 20:57:52)

Autor zdjęcia: Izabela Ziółkowska

Zespół Szkół im.Władysława Jagiełły w Kurzętniku może pochwalić się wieloma sukcesami swoich uczniów, którzy w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie zdobyli 3 tytuły laureatów oraz 4 finalistów.

W wojewódzkim etapie konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego szkołę w Kurzętniku reprezentował już drugi raz Florian Banowski, który tym razem zdobywając 84% możliwych punktów, zapewnił sobie tytuł laureata oraz zwolnienie z pisania egzaminu gimnazjalnego z części językowej. Ucznia do konkursu przygotowywała Izabela Ziółkowska.

Kinga Ziolkowska oraz Błażej Winter uczniowie III klasy gimnazjum nie będą musieli pisać części matematyczno-przyrodniczej, ponieważ Kinga uzyskała tytuł laureata z biologii, a Błażej z geografii. Uczniów przygotowywali do konkursów Anna Zięba i Jacek Rydel.

Oprócz wyżej wymienionych uczniów jeszcze czworo zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych. Ostatecznie uzyskali oni tytuły finalistów, są to:
*Jakub Winter i Julia Czyżewska (klasa VI – Szkoła Podstawowa) – matematyka
*Monika Jankowska i Aleksandra Kłosowska (klasa III – Gimnazjum) - WOS

Należy dodać, że oprócz sukcesów w konkursach Kinga Ziolkowska i Błażej Winter razem z uczennicą Moniką Jankowską mogą pochwalić się Stypendium Marszałka Województwa, a wszyscy wymienieni tu uczniowie otrzymują również Stypendium Wójta za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz za szczególne osiągnięcia.


Na zdjęciu od lewej: Błażej Winter, Kinga Ziolkowska, Florian Banowski

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Izabela

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages