Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

OHP rozpoczął darmowe kursy zawodowe, zaprasza na kolejne!

2014-04-09 10:54:57 (ost. akt: 2014-04-09 11:28:27)
Podczas kursu spawacza

Podczas kursu spawacza

Autor zdjęcia: Archiwum OSZ PHPOśrodek Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy w Kurzętniku aktywizuje bezrobotnych. 10 osób uczestniczy w kursach na "magazyniera z obsługą wózków jezdniowych" oraz "spawacza metodą TIG i MAG". Kolejne kursy już niedługo, są jeszcze wolne miejsca!

Podczas pierwszego kursu będą m.in. zajęcia z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy. Podczas zajęć kursanci poznają zagadnienia towaroznawstwa, obsługi klienta, gospodarki magazynowej i przepisów BHP. Wezmą też udział w zajęciach praktycznych (z obsługi wózka jezdniowego i kasy fiskalnej) i teoretycznych.

W szkoleniu na spawacza 10 godzin przeznaczonych będzie na zajęcia dydaktyczne z doradcą i pośrednikiem pracy. Reszta poświęcona będzie na teorię i praktykę z m.in.  metod spawania.


— Beneficjenci projektu po pozytywnym zdaniu egzaminów zawodowych otrzymają dyplomy potwierdzające ich kwalifikacje. Po tym otworzą się przed nimi drzwi ku rynkowi pracy — mówi Małgorzata Prokop, specjalista ds. szkoleń.


Na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się nowy, bezpłatny kurs — "pracownik robót budowlanych".

Obecnie trwa na niego nabór zatem wszystkie chętne, bezrobotne i nie uczące się osoby od 18 do 25 lat mogą zgłaszać się do kurzętnickiego OHP (budynek GCK). kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages