środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

„Aktywna edukacja” w ZS w Marzęcicach - wędrujemy w cyfrowy świat

2014-03-23 14:50:19 (ost. akt: 2014-03-24 11:05:25)

Autor zdjęcia: Katarzyna Pukalska

W sobotę 22 marca 2014 r. Zespół Szkół w Marzęcicach gościł uczestników ogólnopolskiego programu „Aktywna edukacja”, organizowanego przez CEO i ORE, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na tym lokalnym spotkaniu sieci współpracy wiedzę i umiejętności metodyczne powiązane z cyfryzacją na lekcjach poszerzało 14 nauczycieli, w tym 10 osób spoza marzęcickiej szkoły - z powiatów nowomiejskiego, nidzickiego i działdowskiego. Naszą miejscowość godnie reprezentowały Izabela Ziółkowska, Elżbieta Lewandowska i dwie Katarzyny: Golder i Pukalska.

Uczestnicy wymieniali swoje doświadczenia, dotyczące wykorzystania TIK (technologii informacyjno-komunikacyjnych) oraz poznali szereg nowych narzędzi, które pozwolą uatrakcyjnić prowadzone zajęcia w szkołach. Moderatorem grupy była nauczycielka z Gołdapi i wieloletni współpracownik CEO Ewa Jurkiewicz, która poprowadziła warsztat, stwarzając miłą atmosferę pracy, co podkreśliło wielu obecnych.

- Konkretnie określone cele warsztatów, bezpośredni kontakt z prowadzącym, miłe i pomysłowe rozpoczęcie zajęć – mówi jedna z uczestniczek, wskazując atuty warsztatu.

Spotkaniu towarzyszył wiosenny spacer na posiłek, pogawędki, a zakończono je ustaleniem daty i miejsca następnego spotkania tej sieci (nr 079): 23 maja w Nidzicy. Już na nie czekamy, chociaż czas oczekiwania wypełni nam wykorzystywanie w praktyce tego, co poznaliśmy w Marzęciach.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Katarzyna Pukalska, uczestnik i jedna z koordynatorek spotkania

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na kurzetnik.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: kpukalska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages