Piątek, 22 września 2017. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Wójt gminy Kurzętnik wyróżnił stypendiami wyjątkowych uczniów

2013-07-06 10:00:00 (ost. akt: 2013-07-04 15:24:54)
Wójt Wojciech Dereszewski wyróżnił uczniów z gminy Kurzętnik

Wójt Wojciech Dereszewski wyróżnił uczniów z gminy Kurzętnik

Autor zdjęcia: UG Kurzętnik

Na uroczystej Sesji Rady Gminy Kurzętnik wręczono uczniom szkół stypendia Wójta Gminy Kurzętnik za wyniki w nauce osiągnięte w II półroczu roku szkolnego 2012/2013.

Stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymało 107 uczniów, za tytuł laureata konkursu przedmiotowego, za osiągnięcia artystyczne , sportowe oraz za udział w konkursach wojewódzkich nagrodzono 22 uczniów. Uczniowie otrzymali stypendium wysokości od 80 zł do 170 zł miesięcznie w zależności uzyskanych wyników.

Na ten cel gmina przeznaczyła z budżetu 60250,00 złotych.

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim:

1.Michał Wiśniewski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.Klaudia Gurzyńska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.Mariusz Rochewicz za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
4.Julia Rochewicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.Kinga Płotka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.Klaudia Gurzyńska za tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty
7.Kamila Pawłowska za zajęcie I miejsca w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach oraz za zajęcie II miejsca w Wojewódzkich Mistrzostwach Indywidualnych – bieg na 600 m
8.Ernest Kroll za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
9.Eryk Kroll za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku:

1.Wiktoria Domżalska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.Dagmara Czepek za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.Izabela Kamińska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.Oliwia Trzcińska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.Alicja Andrzejewska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.Julia Czyżewska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.Maria Kierzenkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
8.Karolina Siennicka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.Alicja Śpiewak za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.Anna Wieczorek za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.Michalina Zaborowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
12.Patrycja Czołba za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
13.Natalia Karbowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.Aleksandra Kłosowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.Jakub Winter za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
16.Wiktoria Rydel za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.Nicol Boka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.Natalia Lewandowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.Julia Lisakowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
20.Lucyna Mech za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
21.Natalia Szymańska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
22.Wiktoria Cherkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
23.Agata Gabicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
24.Aleksandra Stefańska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
25.Damian Piotrowski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
26.Kacper Wardowski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
27.Karolina Wiśniewska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
28.Julia Cerklańska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie


Gimnazjum w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku:

1.Kornelia Fimiarz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.Julia Kreńska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.Alicja Kołakowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.Alicja Rydel za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.Filip Domżalski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.Monika Ziołkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.Anna Klonowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
8.Zuzanna Mówiński za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.Aleksandra Kłosowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.Sylwia Figurska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.Łukasz Dembowski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
12.Monika Jankowksa za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
13.Kinga Ziołkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.Błażej Winter za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.Florian Banowski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
16.Dorota Śliwińska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.Katarzyna Kitłowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.Kamil Najdrowski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.Kinga Przybysz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
20.Klaudia Pieniążek za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
21.Judyta Haska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
22.Beata Truszczyńska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
23.Izabela Szymczak za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
24.Paweł Moskal za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
25.Dominika Brzozowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
26.Agata Kołakowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
27.Kinga Kutza za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskich Szkolnego Związku Sportowego w biegu
28.Kinga Ziołkowska za tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym oraz za zajęcie II miejsca w eliminacjach regionalnych
29.Adrian Gregrowski za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym do lat 16
30.Tomasz Luliński za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski LZS do lat 15 oraz za I miejsce w Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym do lat 16
31.Łukasz Dembowski za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
32.Katarzyna Kitłowska za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
33.Agata Kołakowska za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
34.Kamil Wiśniewski za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
35.Patryk Wiśniewski za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
36.Anna Krajnik za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywanych wg regulaminu CTIF
37.Maja Cieszewska za zajęcie II miejsca IX edycji konkursu fotograficznego „Krajobraz Warmii i Mazur” organizowany przez Związek Gmin Warmińsko – Mazurskich

Szkoła Podstawowa w Tereszewie:

1.Dawid Musiakowski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
2.Jakub Sepetowski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
3.Kornelia Kamińska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.Klaudia Lulińska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
5.Dominika Malinowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.Angelika Pienda za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
7.Magdalena Cherkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
8.Wiktor Kopyczyński za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.Aleksander Zagórski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.Sandra Ługiewicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.Sandra Ługiewicz za zajęcie II miejsca drużynowo w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej SKO
12.Magdalena Cherkowska za zajęcie II miejsca drużynowo w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej SKO
13.Aleksander Zagórski za zajęcie II miejsca drużynowo w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej SKO i I miejsce indywidualnie

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach:

1.Aleksandra Kłosowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.Jakub Tyburc za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.Klaudia Kotłowska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
4.Aleksandra Lewicka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.Sebastian Ossowski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.Weronika Połomska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.Oskar Grządzielewski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
8.Tomasz Kołecki za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.Kinga Kotewicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.Michalina Kowalska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.Krystian Maliszewski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
12.Rafał Zagórski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
13.Natalia Ziołkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.Michalina Cherkowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.Mateusz Kołecki za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
16.Maciej Wyrostek za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
17.Marta Żuhowska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
18.Julia Jabłońska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.Julia Piotrowska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
20.Aleksandra Lewicka za osiągnięcia artystyczne

Gimnazjum w Marzęcicach:

1.Sylwia Lewicka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.Nikodem Haska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
3.Jakub Buka za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
4.Aleksandra Zmudzińska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.Natalia Tyburc za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.Klaudia Wyrostek za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
7.Marta Cherkowska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
8.Jan Balewski za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.Monika Malinowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.Natalia Jabłońska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.Daria Golubska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
12.Marta Domżalska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
13.Paulina Ćwiklińska za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
14.Daniel Kopyczyński za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.Dominika Rutecka za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
16.Małgorzata Malinowska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.Przemysław Patalon za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.Bartłomiej Palasik za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
19.Marek Zagórski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
20.Sylwia Lewicka za osiągnięcia artystyczne
21.Oliwia Mowińska za zajęcie II miejsca w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Panie Janie”
22.Monika Jamroży za osiągnięcia sportowe

Źródło: www.kurzetnik.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages